Dyrekcja

Urszula Duda – dyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka” i Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej Do Pracy „Prolog” w Suwałkach.

Od ponad 7 lat Dyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka”, a od niedawna również Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej Do Pracy „Prolog”. Nieustannie się uczy i pogłębia swoją wiedzę, aby jak najlepiej pełnić swoje obowiązki. Tym samym zaraża swoich pracowników organizując ciekawe szkolenia i warsztaty. W natłoku codziennych zajęć znajduje czas na działalność społeczną i wolontariacką. Laureatka nagrody „Społecznik Roku” Tygodnika Newsweek, Barwy Wolontariatu, Absolwentka Szkoły Liderów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Zawsze znajduje w innym człowieku dobro i nigdy nikogo nie spisuje „na straty”. Potrafi rozmawiać z każdym i na każdy temat. Chociaż nosi szpilki to się nie wywyższa, nikt nie idzie do niej” z duszą na ramieniu”. Nie wiadomo skąd znajduje czas na granie w teatrze, aktywne uprawianie sportu i czytanie kryminałów. Ładuje akumulatory w dużym gronie rodziny.

Karolina Miller – wicedyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka”  w Suwałkach.

Zawodowo:terapeutka integracji sensorycznej,pasjonatka pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu, od niedawna wicedyrektor szkoły „Bajka” Wiecznie ucząca się, poszukująca, zafascynowana ludźmi.
Prywatnie:mama dwójki wspaniałych chłopaków, przy których ćwiczy stale i na nowo liczenie „do trzech…”.  Społeczniczka – duchem i sercem, instruktor ZHP – komendantka szczepu „Burza”. Uwielbia  pracę z młodymi ludźmi, którzy tak jak ona chcą się rozwijać, poszerzać horyzonty, z pasją podchodzą do życia, uwielbiają wędrówki, przygody, wieczorne ogniska z gitarą. Pasjonatka koni, „bezglutenowiec” – z konieczności. Najbardziej ceni życie z pasją. Lubi ludzi, piękno przyrody, książki, muzykę i aktywne podróżowanie.